INTERNÍ NAVIGACE
HomeVýukové aktivityEva Juračková zabodovala ve finále soutěže GASTRO JUNIOR 2019

Eva Juračková zabodovala ve finále soutěže GASTRO JUNIOR 2019

Eva Juračková zabodovala ve finále soutěže GASTRO JUNIOR 2019

Již 25. ročník celorepublikového finále soutěže mladých talentů v oborech kuchař, cukrář , číšník, barman, barista a teatenderse v roce 2019 se konal již tradičně opět v lednovém termínu jako odborný doprovodný program mezinárodních veletrhů cestovního ruchu GO a REGIONTOUR.

Pravidelně se jí účastní více než čtyřicet tuzemských a zahraničních odborných škol, z nichž každá vysílá do boje jen ty nejlepší z daného oboru. Během finále na brněnském výstavišti měří síly už jen absolutní špička mladých gastronomů.  Záštitu nad soutěží převzal kontinentální ředitel WACS pro Střední Evropu, prezident AKC ČR – Bc. Miroslav Kubec. Hodnotitelské komise budou složeny z předních odborníků v gastronomii, členů Asociace kuchařů a cukrářů ČR a České barmanské asociace.

Naše škola je dlouholetý účastník tohoto prestižního finále a každý rok získáme některé z předních umístění. V tomto roce nás vzorně reprezentovala žákyně 3.ročníku učebního oboru Kuchař-číšník Eva Juračková. Pečlivá příprava pod taktovkou zkušené učitelky odborných předmětů p.Marty Pluháčkové se vyplatila a Eva se v náročné konkurenci probojovala do zlatého pásma. Navíc si porota všimla jejího talentu a udělila jí cenu za nejlepší kreativní přístup. Děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme !

Sdílej :