INTERNÍ NAVIGACE
HomeAbsolventiJosef Stehlík / BPČ

Josef Stehlík / BPČ

Josef Stehlík / BPČ

Chtěl bych zde vyjádřit svůj názor na tuto školu. Začnu prvně kampaní, kterou se nás pubescenty snažili dostat opět do školních lavic. Náborové kampaně, které byly použity, byly velice dobře připravené a pěkně podané ve srozumitelné řeči. Krásně prezentovaly nejen maturitní, ale i učební obory. Nejvíce mě však zaujal obor Bezpečnostně právní činnost. Okamžitě jsem se s tím oborem ztotožnil. Ihned mi v hlavě vyplynulo, že se můžu připravit na práci profesionálního vojáka nebo třeba policisty.

Po nástupu do školy jsme poznali svoje třídní učitele, ale i učitele odborných předmětů, jakožto i předmětů obecných. Se školou nebylo těžké se sžít. Nastoupila parta vynikajících a chytrých lidí, kteří měli podobné cíle jako já.

Příprava nebyla lehká, ale vyplatilo se. Dnes je drtivá většina na vysokých školách, o kterých snili, další (včetně mě) se vydali směrem za splněním cílů a snů. Někteří cestují, jiní studují. Já jsem dnes policistou a jsem hrdý, že tato škola byla tou, která mě připravila na život.

Velkým plusem této střední školy je skutečná znalost a um učitelů, kteří jsou nebo byli dlouhá léta v praxi a své bohaté a tvrdě nabyté zkušenosti se snaží předat, jak nejlépe umí. Děkuji.

 

stržm. Josef „Pepa“ Stehlík, maturant 2019

Share With: