INTERNÍ NAVIGACE
HomeAbsolventiNikola Kotková / SČ

Nikola Kotková / SČ

Nikola Kotková / SČ

Před třemi lety jsem úspěšně dokončila na této škole obor sociální péče – pečovatelská činnost.

S výběrem školy jsem byla velice spokojená i s pedagogickým sborem. Za třídního učitele jsem měla paní učitelku Jiřinu Cvrkalovou, která byla vždy úžasná a vždy nás ve všem podržela. Za čtyři roky strávené studiem na škole jsme jezdívaly na různé exkurze, které se oboru týkaly. Měly jsme přednášku od lidí z Tyflocentra, přednášku o AIDS a na začátku čtvrtého ročníku jsme absolvovaly měsíční stáž v Německu, která byla naprosto úžasná a mnohé mi do života přinesla.

Po maturitě jsem pracovala rok v Praze jako osobní asistentka pro děti s handicapem. Po přestěhování z Prahy zpět do svého rodného města jsem pracovala v neziskové organizaci jako sociální pracovnice v terénu s problémovou romskou komunitou a dále jsem vedla aktivity pro začlenění dětí.

V současné době žiji v Skotsku kde se chci doučit angličtinu kterou jsem sama celé čtyři roky na střední škole zanedbávala  a potom bych si ráda dodělala různé osvědčení a kurzy sociálního pracovníka tady v zahraničí a i nadále bych se chtěla v budoucnu věnovat práci jako „sociální pracovník“.

Share With: