INTERNÍ NAVIGACE
HomeVýukové aktivityO jeden jediný gól nám unikl postup ! / stříbrná medaile

O jeden jediný gól nám unikl postup ! / stříbrná medaile

O jeden jediný gól nám unikl postup ! / stříbrná medaile

V pátek 26. 1. 2024 se v Pardubické hale Na Dukle uskutečnilo krajské finále Olympiády mládeže Pardubického kraje ve florbale. Náš tým, který reprezentoval nejen naši školu ale i Svitavský okres opět předvedl skvělé výkony a vybojoval v silné konkurenci stříbrné medaile.
Hned v prvním zápase jsme zaskočili favorita soutěže Gymnázium Ústí nad Orlicí a po skvělém taktickém výkonu a brankách L. Hochbergra a F. Zezuly zvítězili 2:1.
Druhý zápas proti Pedagogickému lyceu Chrudim jsme opět zvládli skvěle, skóroval 2x L. Hochbergr a vynikající výkon, stejně jako ve všech zápasech, předvedla naše brankářka E. Křivková– vítězství 2-0.
Turnaj se pro nás vyvíjel skvěle a stačilo nám v posledním zápase uhrát remízu, abychom se staly krajskými přeborníky, bohužel jsme jednou inkasovali a přes obrovskou snahu a tlak, který jsme na soupeře vyvinuli se nám gól vstřelit nepodařilo. Po prohře 0-1 s SPŠP a aS Pardubice jsme tak o jediný bod zůstali druzí.
Veliké poděkování patří všem členům týmu nejen za předvedené výkony, obrovské nasazení, bojovnost a týmového ducha, ale  také vzornou reprezentaci školy a okresu.
Všem velká gratulace klukům i panu učiteli Podhornému za vynikající koučink !!!

 


Share With: