INTERNÍ NAVIGACE
HomeVýukové aktivityStřídání stráží v Holandsku / 2.díl

Střídání stráží v Holandsku / 2.díl

Již 3. týden úspěšně pokračuje projekt odborných stáží žáků gastronomických oborů v Holandsku.
Vybraná destinace je hotel s vysokou úrovní obsluhy a služeb, o čemž svědčí skutečnost, že čtyři roky po sobě vyhrál cenu Zlatý Zoover ( kde např.za rok 2020 dostal hodnocení 9,6) nebo obdržel Certifikát výjimečnosti od Tripadvisoru. Hotel pravidelně hostí studenty holandských gastronomických škol na odborné praxi.

 

V útulném rodinném hotelu Het Ros van Twente se právě v těchto dnech střídají skupiny našich stážistů. Po 14 dnech usilovné práce v kuchyni a na place odjíždí unavení žáci oboru Hotelnictví a posádku doplňuje čerstvá várka nedočkavých Kuchařů- číšníků.

 

Jak hodnotí průběh stáže, práci v cizojazyčném prostředí pod vedením mezinárodního týmu, navrátilci se dozvíte v některém z dalších příspěvků.
Poděkování patří všem žákům za vzornou reprezentaci školy i pedagogickým oporám, kteří stojí po celou dobu stáží neúnavně na stráži pedagogické kvality : panu učiteli odborných předmětů Mgr.Víťovi Kastnerovi a paní učitelce odborného výcviku Martě Šimáškové.HOTEL Het Ros van Twente Beuningerstraat 20, De Lutte, Nizozemsko
/ místo odborné stáže / 
detaily zde

Share With: