INTERNÍ NAVIGACE
HomeAbsolventiTereza Kopalová /BPČ

Tereza Kopalová /BPČ

Tereza Kopalová /BPČ

Je to už 5 let, kdy jsem nastoupila do prvního ročníku oboru Bezpečnostně právní činnost. Zpočátku jsem neměla žádnou představu, co od oboru mohu čekat. První půlrok pro mě nebyl vůbec lehký, musela jsem si zvykat na nové spolužáky, prostory, učitele, přístupy a také systém, jakým škola fungovala. Ale zvykla jsem si a mohu s klidem říci, že poté mě škola naplňovala pocitem štěstí a pohody, byť tomu mé známky leckdy neodpovídaly. I tak jsem se ráda učila novým věcem, které nám předávali všichni naši učitelé. Lhala bych ale, kdybych nebyla ráda za nějakou tu suplovanou hodinu, kterou jsme vyplňovali užitečnými filmy nebo “tichým módem“.

Ráda vzpomínám na celý náš pedagogický sbor. Každý z učitelů nám předal jak vědomosti týkající se odborného vyučování, tak i informace hodící se do normálního života, záleželo už jen na nás, zda si něco z hodin odneseme. A i když jsme mnohdy prskali, vždy nám něco utkvělo v paměti. Nejen odborná část, ale také ta praktická byla opravdu záživná a člověk se zde mohl naučit reálným situacím, které může opětovně využít. Z této školy jsem si odnesla spoustu krásných vzpomínek, které budu mít v paměti ještě dlouho, vlastně doufám, že nikdy nevymizí.

Byly to skvělé a nezapomenutelné čtyři roky na této škole a já bych chtěla mockrát poděkovat všem, kteří se podíleli na mé školácké cestě, a to jak celému pedagogickému sboru, naší paní ředitelce, tak i mým spolužákům a kamarádům.

 

Tereza „Terka“ Kopalová, maturantka 2019

 

Share With: