INTERNÍ NAVIGACE
HomeNovinkyČtvrťáci přípravu k maturitě nepodceňují

Čtvrťáci přípravu k maturitě nepodceňují

11.11.2022 se uskutečnila zásadní akce maturitního roku, první ze série maturitních plesů a to třídy 4OMB (Bezpečnostně právní činnost).

Nápaditě vyzdobené prostory multikulturního centra Fabrika přivítaly kromě maturantů také jejich rodiče, příbuzné, přátele, známé a v neposlední řadě i početný houf jejich oblíbených učitelů.

 

Celým večerem provázela skvělá a pohotová moderátorka, která postupně představovala jednotlivé body programu. Předtančení maturantů, šerpování z rukou třídní učitelky Aleny Báčové a ředitelky školy Jany Pekárikové, barmanské show, losování tomboly, volenku maturantů, zašlapávání šerp a další.

 

O občerstvení se postaraly učitelky a žáci odborného výcviku oboru Kuchař-číšník školní restaurace, která sídlí o patro výše nad tanečním sálem (a to s úsměvem i po náročném dni, kdy od rána připravovali a servírovali pro své hosty Svatomartinskou husičku).

 

Very special number byla dražba dortu, kterého se ujali učitelé Stanislav Dobeš a Iva Diblíková, kteří v sále rozpoutali nefalšované dražební peklo. Neúnavně kmitali s mikrofony mezi hosty v sále a trvalým a nekompromisním tlakem vyšroubovali výslednou cenu z původních 1500 na konečných 5000 Kč !

 

Nálada výborná, dýdžej se trefil do vkusu většiny tanečníků, bohatá tombola, příjemně strávený páteční večer.
Tak doufám, že jste si to užili, maturanti a od pondělí zase makat 🙂 !


Share With: