INTERNÍ NAVIGACE
HomeNovinkyISŠ přeje krásné prázdniny a pohodové léto!

ISŠ přeje krásné prázdniny a pohodové léto!

ISŠ přeje krásné prázdniny a pohodové léto!

pátek 23. června odpoledne se všichni pedagogičtí zaměstnanci školy sešli na závěrečné pedagogické radě. Její jednání přitom není pouhým zhodnocením končícího školního roku a bilancováním výkonů jednotlivých žáků a tříd v jeho druhém pololetí, ale také vítanou příležitostí k osobnímu setkání pracovníků jednotlivých úseků školy. Společně se zde setkávají a o problémech ve výchovně – vzdělávací oblasti hovoří zástupci vedení školy, učitelé teoretického vyučování, mistři a mistrové odborného výcviku i vychovatelky z domova mládeže.

 

Závěrečnou pedagogickou radu a 30. červen, tedy datum vydání vysvědčení, však od sebe dělí ještě poslední týden školního roku. Ten byl, kromě tisku vysvědčení a splnění celé řady administrativních úkonů ve znamení mnoha odborných a tematických exkurzí, na které se jednotlivé třídy rozjely po celém Pardubickém kraji. Za zdárnou realizaci aktivit, ze kterých si žáci odnesli spoustu nezapomenutelných zážitků, patří velké poděkování třídním učitelům a učitelům odborných předmětů. Vždyť odjet s žáky na vícedenní pobyt do přírody obvykle znamená také nutnost obětovat nemálo volného času i osobního pohodlí.

 

Páteční ráno 30. června už bylo jen ve znamení vydání vysvědčení. Přejeme všem žákům a žákyním naší školy krásné a ničím nerušené prázdniny, učitelům a dalším zaměstnancům školy pak obdobně pohodové prožití dovolené.

 

 

Share With: