INTERNÍ NAVIGACE
HomeVýukové aktivityJedna z forem práce s nadanými žáky na naší škole

Jedna z forem práce s nadanými žáky na naší škole

 

PŘÍPRAVNÝ KURZ ANGLICKÉHO JAZYKA NA CAMBRIDGE ZKOUŠKY NA ÚROVNI B2/C1

 

KDY: středa odpoledne (březen až květen 2024)

PŘIHLÁŠKY: mailem na l.vystavelova@issmt.cz do 27.2.2024

VÍCE INFO: web školy / FB školy / Hana Konečná/ Lenka Vystavělová


 

Na základě přihlášek na školní kolo soutěže v anglickém jazyce byli osloveni vybraní žáci s nabídkou přípravného kurzu na Cambridge zkoušky na úrovni B2/C1. Tyto zkoušky prokazují Vaši úroveň anglického jazyka a pokud jednu z nich úspěšně složíte, nemusíte pak už skládat profilovou část maturitní zkoušky.

Přípravný kurz bude bude organizován vždy ve středu odpoledne od března do konce května. Dle počtu zájemců se skupina může případně rozdělit na dvě… jedna bude zaměřena na přípravu na zkoušku na úrovni B2 a druhá na přípravu na zkoušku na úrovni C1.
Kurz (kurzy) budou zaměřeny zejména na formát zkoušek a vhodnou strategii k jejich úspěšnému složení, ne zas tolik na obsahovou stránku věci (slovní zásoba, gramatika a tak).
Pokud se na přípravný kurz přihlásíte, tak docházka na něj je už pak po dobu trvání kurzu závazná a vyžaduje se určitá domácí příprava.

Vloni tento kurz probíhal také a na konci kurzu byli vybráni tři studenti, kterým byla zkouška uhrazena z grantu od Pardubického kraje. Letošní podmínky se ale ujasní až v průběhu kurzu. Je možné, že bude vybrán pouze jeden student, nebo dva. To uvidíme, dle situace.
Kurzy budou vedeny učitelkami AJ Bc. Lenkou Vystavělovou) a Mgr.Hanou Konečnou.
Pozvánka platí i pro ty žáky, kteří na školním kole soutěže AJ nebyli, ale o kurz by měli zájem.

Termín do podání závazných přihlášek mailem na adresu : l.vystavelova(zavináč)issmt.cz je úterý 27.2.2024.

Share With: