INTERNÍ NAVIGACE
HomeVýukové aktivityProjektový týden v Německu

Projektový týden v Německu

V termínu 31.10. – 4.11.2022 se účastní třída 3.OMAse svoují třídní učitelka Jiřinou Cvrkalovou ( obor Bezpečnostně právní činnost) studijního pobytu v Německu v městečku Bahratal. Tento projektový týden probíhá v rámci aktivity „One Week For Future“ vždy současně pro českou a německou skupinu žáků. Název celého projektu je „ Die deutsch-tschechischen Programmwochen des djo-Bundesverbands zum Thema Nachhaltigkeit“

 

V programu je mimo jiné zakomponován den, který stráví žáci přímo v Bahratalu, kde se budou celé dopoledne žáci společně věnovat tématu udržitelnost. (Co můžeme udělat pro to, abychom žili udržitelně?) Odpoledne následují kreativní česko-německé workshopy. Další aktivitou jsou výjezdy do Drážďan, kde na ně čeká tematická Stadtrallye a do Saského Švýcarska, kde uvidí i známé Bastei ( turistika). Závěrečný večer celého pobytu je plně v režii žáků. Poslední den proběhnou hry a evaluace celého týdne.

Akualita : dnes jeden tým ( Nely- team) vyhrál v soutěži Stadtrallye Dresden pravou Drážďanskou štolu 🌺 — – – cítí se báječně.

 


 

Share With: