INTERNÍ NAVIGACE
HomeBPC kartaGood Bye, Gianna. You were amazing..

Good Bye, Gianna. You were amazing..

Poslední týden školního roku jsme se rozloučili s úžasnou Giannou Hickman (USA), která strávila 10 měsíců na naší škole. Obohatila nejenom řadu hodin výuky anglického jazyka, ale zapojila se také do řady aktivit, které jsou součástí běžného života studentů naší školy. Plavila se s námi po Vltavě, absolvovala pěší tůry v rámci programu DOFE, zúčastnila se odborných praxí, tanečních kurzů apod.

 

Jsme velmi rádi, že s námi mohla strávit školní rok, poznat naši nádhernou zemi, naše město a pohodovou slovanskou náturu. Velké poděkování patří paní učitelce Hance Konečné, která podala přihlášku do projektu Fulbrightovy nadace  česko-amerického výměnného projektu vzdělávací výměny a byla po celou dobu sparingpartnerem, průvodcem  a rádcem Gianny.

 

Saying goodbye to Gianna Hickman. Have a safe journey, dear friend! With love to your family and friends in the USA.

 


Post by Gianna from Facebook

 

It has been such an amazing year getting to meet so many great people! I have loved being apart of your English lessons and I hope I have made some of you less afraid of learning English 🙂 please stay in touch, and I hope to visit again one day in the future!
Share With: