INTERNÍ NAVIGACE

  FINÁLE MATURITNÍCH ZKOUŠEK – ústní zkoušky            do 20. května 2024 zbývá  : 

NOVINKY

Křížový vrch se Schody mrtvých, křížovou cestou, dominantním barokním sousoším Kalvárie, hřbitovem a kostelem Povýšení sv. Kříže představuje významnou dominantu Moravské Třebové i okolní krajiny. Památkově

V pátek 12. a v pondělí 15. dubna se na Integrované střední škole uskutečnily Projektové dny environmentální výchovy, osvěty a vzdělávání spojené s celorepublikovou výzvou Ukliďme Česko. Žáci posbírali odpadky

V průběhu března letošního roku absolvovali žáci 3. ročníku studijního oboru bezpečnostně právní činnost exkurzi na Odboru dopravy Městského úřadu v Moravské Třebové. Exkurze byla vhodným doplněním výuky

Ve středu 27. března se na naší škole uskutečnil již tradiční závod O pohár ředitelky školy v suchém biatlonu škol s oborem BPČ. Letos se jej

Jednotná přijímací zkouška je povinnou součástí prvního kola přijímacího řízení do všech maturitních oborů s výjimkou oborů s talentovou zkouškou (kromě oboru Gymnázium se sportovní přípravou)

Příchod jarního počasí znamená mimo jiné každým rokem také ukončení plesové sezóny. Tak jako v minulých letech se také letos na spokojenosti návštěvníků plesů a společenských akcí

V pátek 22. března letošního roku proběhlo na naší škole školní kolo mezinárodní soutěže Matematický klokan. V kategoriích Junior a Student, které mohla naše škola obsadit vzhledem k věku svých žáků poměřilo své síly

Na střelnici v Třešti nedaleko Jihlavy se v úterý 26. března uskutečnil druhý ročník celostátního střeleckého přeboru škol s bezpečnostně právním zaměřením Grand Prix 2024. Letos

MORAVSKOTŘEBOVSKÝ AMOS / NEJOBLÍBENĚJŠÍ UČITEL Dne 21.3.2023 proběhlo v sále kulturního zařízení Písek v Moravské Třebové slavnostní setkání pedagogických pracovníků všech škol u příležitosti Mezinárodního dne učitelů. Při

Dne 7. 3. 2024 se družstva chlapců a dívek naší školy zúčastnila krajského kola v silovém čtyřboji v tělocvičně  gymnázia Moravská Třebová. Děvčata soutěžila v disciplínách -hod

SOCIÁLNÍ PARTNEŘI ŠKOLY